گزارش زنده|اخبار|ورزش|خبر|زنده

استقلال لیگ هشتم الگوی استقلالی‌ها باشد

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
سیاوش اکبرپور با اعتماد به نفس زیادی از بازگشت استقلال به اوج حرف می‌زند.

به گزارش زنده، سیاوش اکبرپور می‌گوید من مطمئن هستم این استقلال به صدر جدول می‌رسد: «من نگران استقلال نیستم، برای این عدم نگرانی دلایل خاص خودم را دارم. در تمام این سال‌هایی که در سطح اول فوتبال حضور داشتم، اتفاقات زیاد و غیرقابل پیشبینی را دیده‌ام.

اینکه استقلال نتوانسته خوب نتیجه بگیرد و قرار گرفتن در جایگاه پانزدهم جدول خوب نیست، درست؛ ولی به عنوان یک استقلالی قول می‌دهم به زودی این تیم به همان تیم پرقدرت و منسجمی تبدیل می‌شود که هواداران انتظار دارند. شک نکنید و خواهش می‌کنم همه از منصوریان حمایت کنند.»

اکبرپور در ادامه گفت: «در لیگ هشتم استقلال نتوانست نتایج خوبی کسب کند و در رتبه هفدهم قرار گرفت. امیر قلعه‌نویی همه بازیکنان را جمع کرد و گفت؛ من به شما و تیم ایمان و اعتقاد دارم و مطمئن هستم در پایان فصل قهرمان لیگ برتر می‌شویم. این اتفاق هم افتاد و استقلال با پشت سر گذاشتن رقیبان ریز و درشت اول شد. این می‌تواند یک الگوی خوب و بزرگ برای استقلال امروز باشد.

آن‌ها باید بدانند لیگ برتر یک تورنمنت ویژه با تعداد مسابقات زیاد است و نمی‌توان با چهار بازی قضاوت درستی داشت. این استقلال بازیکنان خوب و توانمندی دارد که اگر به هماهنگی کامل برسند، می‌توانند بدون استرس بهترین نمایش‌های‌شان را با پیراهن استقلال نشان بدهند. آن‌ها به طور حتم متوجه شده‌اند حضور در استقلال با همه تیم‌های دیگر فرق دارد.»

اکبرپور در پایان گفت: «استقلال ضعف‌هایی دارد که به طور حتم مربیان استقلال از آن باخبر هستند و در تعطیلات لیگ برتری می‌توانند آن‌ها را برطرف سازند. من به خوبی می‌دانم منصوریان نتایج خوبی می‌گیرد.»گزارش زنده

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

دسته :  اخبار, ورزشی

دیدگاه ها